Naše služby

Účtovníctvo

Začali Ste podnikať alebo už podnikáte? Rozmýšlate, či je lepšie založiť živnosť alebo SRO? Poradte sa sa s nami, čo je pre Vás najvýhodnejšie z pohľadu daní a odvodov. Pripravíme Vám riešenia ušité na mieru, ktoré Vám ušetria peniaze pre rozvoj Vášho biznisu.

 

Zobraziť viac

Dane

Majte dane pod kontrolou a venujte sa naplno svojmu biznisu. Pod dohľadom daňového poradcu Vám poskytneme komplexný daňový servis od flexibilného daňového poradenstva v otázkach každodennej praxe až po prípravu daňových priznaní k všetkým typom daní a zastupovanie pri kontrolách zo strany daňových úradov. 

Naše skúsenosti z oblasti priamych a nepriamych daní a účtovníctva vám efektívne pomôžu v oblasti daňového plánovania.

Zobraziť viac

Mzdy

Trendom dnešnej doby je venovať sa marketingu a zárobkovej činnosti a starosti spojené s personálnou agendou a výpočtom miezd prenechať odborníkom na mzdy. V našej spoločnosti mzdy spracovávajú pravidelne odborne školení mzdoví účtovníci, čo je nevyhnutná podmienka v spleti neustále sa meniacich zákonov a predpisov. Výstupy sú pripravované rýchlo, diskrétne a spoľahlivo, buď v papierovej podobe alebo elektronicky, v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Zobraziť viac